Skip to main content

Obchodní podmínky

Dodací podmínky

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím služby Zásilkovna nebo je možno si je vyzvednout osobně.

Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, vyhrazujeme si právo zboží expedovat do 5 pracovních dnů po obdržení objednávky. Obvyklá expedice je však již v den obdržení objednávky. Při neočekávaném zdržení, budete včas informováni.


Možnosti platby

Bankovním převodem

  • Platba převodním příkazem předem na účet.

Dobírkou

  • Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí.

Dobírkou na Slovensko

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí v měně EUR.

  • Faktura, která je součástí dodávky bude vystavena v měně české.

Další varianty

  • Smluvním a důvěryhodným zákazníkům nabízíme také platbu na fakturu, kterou je potřeba předem konzultovat.

Pravidla obchodu

  1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
  2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře.Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.
  3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.
  4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje.