KiteFix – kompletní sada na opravy

KiteFix – kompletní sada na opravy je důležitou součástí vašeho vybavení, takže bez něj nemůžete odjet, ať už cestujete do nějaké exotické destinace nebo míříte na místní spot. S touto „lékárničkou“ dokážete natrvalo a esteticky opravit téměř jakoukoliv trhlinu, zlom, utěsnění nebo netěsnost, která na vašem vybavení může vzniknout. Často už za hodinu s ním opravíte trhliny v plachtě o velikosti až 120 cm nebo trhliny v leading edge (náběhové hrany padáků pro kiting) až do velikosti 153 cm. Dále je vhodný na opravy děravých PE membrán a ventilů.

Tato sada je nejprodávanějším výrobkem kanadské firmy KiteFix a je nezbytností, kterou byste měli mít ve své výbavě, a už nikdy nebudete chybět na žádné akci.

Obsah balení

Balíček obsahuje 2 tuby lepidla GluFix (28 gramů), 2 samolepící rolky Dacron (150 cm), 7 různobarevných proužků FiberFix (120 cm), ultrapřilnavá záplata na PE membrány (7,5×17,5 cm), 1 přípravek Peel2Fix na opravu ventilu, 1 lahvičku Talkine (mastek), 1 aplikátor GluFix, 8 odmašťovacích tamponů s alkoholem, 3 stahovací pásky, 1 manuál, 1 nůžky, 1 popisovač, 1 plastový sáček, 1 “lost board” nálepku KiteFix.

Celá sada je balena v odolné polypropylénové krabičce s vodotěsným uzávěrem.

Kitefix - kompletní sada na opravyKitefix - kompletní sada na opravyKitefix - kompletní sada na opravy

Cena: 1599 Kč

aplikátor, Dacron, Fiberfix, GluFix, Manuál, nůžky, odmašťovací tampón, PE záplata, Peel2Fix, popisovač, stahovací pásky, voděodolná PP krabička

Praktické informace

Kitefix CZ
K Průplavu 1254/23A
724 00 Ostrava - Stará Bělá
E-mail: info@kitefix.cz